מיניבוסים ירושלים

מיניבוסים בירושלים בסטנדרטים הגבוהים ביותר

אם אתם נדרשים להסעה ברחבי ירושלים, או להסעות היוצאות מעיר הבירה, חשוב שתדעו כי חברת הסעות המלכים מעמידה לרשותכם צי רכבים מאובזר, מפואר וחדיש. על רכבינו נמנים גם מיניבוסים מעולים משנות ייצור חדישות, המצויים ברמת התחזוקה הגבוהה ביותר ומספקים מענה מושלם לקבוצות של עד 20 נוסעים.

מיניבוסים לכל מטרה וצורך

כאמור, מיניבוסים ירושלים יכולים להסיע עד 20 אנשים ולכן הם מתאימים למגוון רחב של קבוצות ומטרות. לדוגמא, ניתן להזמין את המיניבוסים שלנו עבור בר מצווה המתקיים בכותל, ובכך לאפשר למוזמנים להגיע בדיוק בזמן ובשיא הנוחות. כמו כן, אנו מקיימים סיורים ייעודיים במסלול סובב ירושלים, שנתפר באופן מיוחד לאור ניסיון עשיר והיכרות מעמיקה עם האתרים והאטרקציות בעיר. בנוסף, אנו מעמידים את המיניבוסים לרשות משפחות, קבוצות תלמידים, תיירים, משפחות, ארגונים וחברות, המעוניינים לטייל ברחבי הבירה ובסביבותיה. מעבר לכך, ניתן להזמין את רכבינו לכל צורך ומטרה, כולל הסעות לעובדים המסופקות ברמה הגבוהה ביותר של דיוק ואמינות.

לא מתפשרים על בטיחות

אנו בחברת הסעות המלכים רואים חשיבות עליונה בשמירה על בטיחות ושלום הנוסעים. על כן, אנו מקפידים ללא פשרות על ניהול רכבים בטוח ויעיל, החל בניקיון השוטף, דרך בדיקות מכאניות במוסכים ייעודיים, ועד לבדיקות מטעם קציני בטיחות מורשים. אנו מחזיקים בכל הרישיונות הנדרשים על פי חוק לתפעול המיניבוסים, כולל תווי התקן של מכון התקנים וההסמכות מטעם משרד התחבורה.

חברה במתמחה בירושלים

כידוע, בישראל פועלות לא מעט חברות המציעות שירותי הסעה, אך לא רבות מהן מתמקדות באזור ירושלים. לעומתן, אנו מתמחים באופן מיוחד בעיר הבירה של ישראל, ונהגינו מכירים כל רחוב, פינה ואתר בעיר. על כן, ביכולתנו להביא את הנוסעים בצורה היעילה והמהירה ביותר למחוז חפצם, מבלי לבזבז זמן מיותר על פקקים ובעיות חנייה, ולעמוד באופן מדויק בלוחות הזמנים. מדובר בנקודה מהותית ביותר בירושלים שאינה חסרה באתגרי תנועה.

מיניבוסים חדישים ומשובחים

הזמנת מיניבוסים ירושלים מחברתנו תספק לכם כלי מאובזר וחדיש, עם מיטב הציוד והטכנולוגיות הקיימות. לדוגמא, המיניבוסים שלנו כוללים מערכות צפייה ושמע מצוינות, שקע USB לכל מושב, בר מים עם שתייה קלה, חיבור אלחוטי לאינטרנט, מושבים מרופדים ונעימים, תאי מטען מרווחים ומיזוג אוויר חזק ותקין לחלוטין. בזכות ההקפדה המלאה על איכות כלי הרכב והשירות, נהנית חברתנו ממוניטין מצוין ומשורה ארוכה של לקוחות וממליצים.
למידע נוסף והזמנות – התקשרו אלינו בטלפונים:  ,058-5333321, 052-3479582, 02-5813399 .
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
גלילה לראש העמוד
להתחלת שיחה
💬 איך אפשר לעזור?
היי 👋, כאן אוהד מהסעות המלכים.
איך אפשר לעזור?
חייגו עכשיו 02-5813399 דילוג לתוכן